Akfix Лубрикант

210 ден

Бесплатна достава

На залиха

Share
  • Опис

    E80 е аеросолен лубрикант на база на силикон кој заштитува од влага
    и се суши брзо.

    Може да се користи на метал, дрво ,пластика ,ткаенини итн…

SKU: 222388 Категорија: