Akfix Одвивач и подмачкувaч A40 magic

190 ден

Бесплатна достава

На залиха

Share
 • Опис

  A40 е спреј за одстранување на корозија, масла и повеќенаменски
  заштитувач.

  Специјалната формула, комбинира многу својства како што се:

  чистење, подмачкување, олабавување на ‘рѓосаниот дел, одстранување на влажност.

  Може да се користи во индустриски, домашни и дневни работни места.

SKU: 222032 Категорија: