Akfix Паста за полирање метал 50gr

210 ден

Бесплатна достава

На залиха

Share
  • Опис

    C12 може да полира секаков вид злато, сребро, бакар, хром, месинг,
    бронза, алуминиум, платина и може да направи заштитен слој
    на површината.

  • Дополнителни информации
    Тежина0.0500 kg
SKU: 224480 Категорија: