Akfix водоотпорен лепак 20мин

210 ден

Бесплатна достава

На залиха

Share
  • Опис

    E300 е двокомпонентен лепак без растворувач

    Брзо се суши

    Може да се примени и стврдне под вода при што нема да се намали јачината на лепилото

    Повеќенаменско лепило

SKU: 222431 Категорија: