Canon EOS 2000D 18-55mm IS kit + SD16GB + Canon чанта

24.499 ден

Бесплатна достава

24.1 мега пиксели APS-C CMOS сензор
DIGIC4+ просецор
ISO 100-6400 ( со опсиа до 12800)
Full HD 1080p видео до 30fps and Video Snapshot mode
3fps континуирано фотографирање
9- Точки на фокус
3” (7.5 cm) 920k-dot TFT LCD
Креативни филтри
Wi-Fi и NFC конекциа

Share
 • Опис

  24.1 мега пиксели APS-C CMOS сензор
  DIGIC4+ просецор
  ISO 100-6400 ( со опсиа до 12800)
  Full HD 1080p видео до 30fps and Video Snapshot mode
  3fps континуирано фотографирање
  9- Точки на фокус
  3” (7.5 cm) 920k-dot TFT LCD
  Креативни филтри
  Wi-Fi и NFC конекциа

  Во кутијата на самиот апарат:
  Тело EOS 2000D
  Заштита за визир
  каиш за врат EW-400D
  Батериа LP-E10
  Полнач LC-E10E
  Кабел за полначот
  Прирачник

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX002 Категорија: