Canon EOS 4000D 18-55mm kit

17.999 ден

Бесплатна достава

DSLR за почетници
18 Мега пиксели
APS-C sensor
WiFi
Објектив 18-55mm

Share
 • Опис

  DSLR за почетници, 18 Мега пиксели, APS-C sensor, WiFi, Објектив 18-55mm

  Тело EOS 4000D
  Објектив EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III
  Заштита за визир
  Капак за тело R-F-3
  Каиш за врат EW-400D
  Батериа LP-E10
  Полнач LC-E10E

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX001 Категорија: