-25%

Canon EOS 760D Тело

39.999 ден 29.999 ден

Бесплатна достава

24.2Мега пиксели

APS-C CMOS sensor

19-point autofocus system

3″” LCD екран на допир

Wi-Fi и NFC

Share
 • Опис

  24.2Мега пиксели APS-C CMOS sensor

  19-point autofocus system

  Hybrid CMOS AF III систем на фокус

  3″” LCD екран на допир

  LCD екран за информации

  Ротирачко копче за брзи операции

  5 fps континуирано фотографирање

  1080/30p видео

  Ауто Фокус на Live Mode

  Wi-Fi и NFC

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX003 Категорија: