-25%

Canon EOS 760D Тело

39.999 ден 29.999 ден

Бесплатна достава

24.2Мега пиксели

APS-C CMOS sensor

19-point autofocus system

3″” LCD екран на допир

Wi-Fi и NFC

Share
SKU: PIX003 Категорија: