Canon EOS 7D Mark II Body + W-E1

82.699 ден

Бесплатна достава

Sensor Size APS-C
Sensor Resolution 18 Megapixels
Video Resolution Full Hd 1080
Memory Card CF+SD

Share
 • Опис

  Sensor Size APS-C
  Sensor Resolution 18 Megapixels
  Video Resolution Full Hd 1080
  Lcd Size Resolution 3.0″”/1040K
  Lcd Type Fixed
  Memory Card CF+SD
  Viewfinder Type Pentaprism
  Continuous Speed 10.0 fps
  Warranty 2 year

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX009 Категорија: