Canon EOS 80D kit 18-135mm IS Nano USM

77.899 ден

Бесплатна достава

24 Megapixels

Video Resolution – Full Hd 1080

Share
 • Опис

  Lens Format – APS-C Lenses

  Sensor Size – APS-C

  Sensor Resolution – 24 Megapixels

  Video Resolution – Full Hd 1080

  Viewfinder – Type Optical

  WiFi

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX007 Категорија: