Canon EOS 80D Тело

60.999 ден

Бесплатна достава

Резолуциа на сензор – 24 Мегапиксели

WiFi

Share
 • Опис

  Lens Format – APS-C Lenses

  Големина на сензор – APS-C

  Резолуциа на сензор – 24 Мегапиксели

  Резолуциа на видео Full Hd 1080

  Lcd – Vari-angle, Екран на допир

  Memory Card SD

  WiFi

 • Дополнителни информации
  Brand

 • Reviews (0)

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

SKU: PIX006 Категорија: