Luxmainer LED G13 LA30-0650

од 240 ден до 260 ден

Бесплатна достава

WATTS 9W

EQ. WATTS 18W

LUMINOUS FLUX 900LM

VOLTAGE 220-240V

LIFETIME 30.000H

Исчисти
Share
SKU: LA30-0650 Категорија: