Luxmainer LED GU5.3 LA40-0360

од 130 ден до 150 ден

Бесплатна достава

WATTS 4W

EQ. WATTS 35W

VOLTAGE 220-240V

LIFETIME 30.000H

Исчисти
Share
SKU: LA40-0360 Категорија: